15 Temmuz…

Ana Sayfa Forumlar Serbest Kürsü 15 Temmuz…

Bu konuyu şurada paylaş:

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son Hakim Mustafa POLAT’in profil fotoğrafı Hakim Mustafa POLAT tarafından 1 hafta 2 gün önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3275

  15 Temmuz 2016’da gerçekleşen, 249 şehit ve yüzlerce yaralı verdiğimiz ve millet tarafından başarıyla püskürtülen menfur darbe girişimi, yıl dönümünde çeşitli etkinliklerle anılıyor. Her şehirde düzenlenecek olan etkinliklere milyonlarca katılım olması bekleniyor. Bizde Adaletin Sesi yönetimi olarak şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sabır dileriz. Zira bilindiği üzere Son 60 yılda ordu tandanslı 3 darbe, 3 muhtıra ve bir çok darbe teşebbüsü gördük ama hiç birisinde 15 Temmuzda durduğumuz kadar dik durmadık. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar dilerim. Çünkü onlar sayesinde çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmakla birlikte Millet iradesinin yenilmez olduğunu dünyaya gösterdik. Yine onlar sayesinde Türkiye her zamankinden daha güçlü ve daha istikrarlı bir hale geldi. Şunu da unutmamak gerek. Darbeye karşı ordunun içinden de çok büyük bir direniş oldu ve çok şehit verildi. Allah onlardan da razı olsun. Her daim yanlarında olsun.

  Hakim Mustafa Polat, Kastamonu İdare Mahkemesi Üyesi.

  www.mustafapolat.com.tr

  www.adaletinsesi.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

SİTE KULLANIM REHBERİ: Sitemiz; Hakim Mustafa POLAT tarafından kurulmuş olup, sadece hukukçuların üye olabileceği; makale, haber, şiir, forum yazısı gönderebileceği, meslektaşlarıyla bilgi alış verişi yapabileceği hukuk sitesidir. Sitemize göndereceğiniz her türlü makale, haber, yazı, şiir ve forum yazısı paylaşımda belirtmeniz ve yöneticiler tarafından uygun görülmesi halinde telif hakkı kapsamında sizin adınıza Digital Millennium Copyright Act Services Ltd. Şti. tarafından ulusal ve uluslararası alanda korunma hakkı kazanacaktır. Adaletin sesi olarak üyelerimize telif hakkı koruması sağlayan tek hukuk sitesiyiz. Makale göndermek için yukarıdaki ‘’Yeni’’ butonunu, Şiir göndermek için ‘’Forum’’ bölümünden ‘’Edebiyat-Şiir-Felsefe’’ platformunu, Mesleki konularda paylaşımda bulunmak veya forum yazısı göndermek için ‘’Forumlar’’ bölümünü kullanabilirsiniz. Diğer soru ve sorunlarınız için Hakim Mustafa Polat’a özel mesaj atabileceğiniz gibi ''Forumlar'' bölümünden ''Site Yöneticileriyle İletişim'' platformunu kullanabilirsiniz.
+