Hukuk nedir?

Ana Sayfa Forumlar Hukuk Hukuk nedir?

Bu konuyu şurada paylaş:

Etiket: ,

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Hakim Mustafa POLAT tarafından 7 ay 3 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2226

  Hukuk sitesi Adaletin Sesi Meslektaşlarımıza hizmet vermek için açılmıştır.

  Hukuk Sitemize hoş geldiniz…

  Adaletin Sesi Hukuk Sİtesi
  Adaletin Sesi Sitesi

          Sitemiz Akademisyen, Ara bulucu, Avukat, Bilirkişi, Bürokrat, Emekli Meslektaş, Hakim, Öğrenci, Katip, Noter ve Savcılar arası mesleki dayanışma ve yardımlaşmayı sağlayabilecek şekilde dizayn edilmiş, son teknoloji hızlı bir alt yapıyla oluşturulmuştur. Üyelik oldukça kolay olup kayıt ol linkinden gerçekleştirilebilir.

          Sitemiz; Hakim Mustafa POLAT tarafından kurulmuş olup, sadece hukukçuların üye olabileceği; makale, haber, şiir, forum yazısı gönderebileceği, meslektaşlarıyla bilgi alış verişi yapabileceği, Türkiye’nin en hızlı ve en güncel hukuk sitesidir.

          Sitemiz Fast Cache (Hızlı Dolaşım) özelliğiyle birlikte, HTTPS (Güvenli Bağlantı) protokolüne sahip olup göndereceğiniz her türlü makale, haber, yazı, şiir ve forum yazısı paylaşımda belirtmeniz ve yöneticiler tarafından uygun görülmesi halinde telif hakkı kapsamında sizin adınıza Digital Millennium Copyright Act Services Ltd. Şti. tarafından ulusal ve uluslararası alanda korunma hakkı kazanacaktır. Adaletin sesi olarak üyelerimize telif hakkı koruması sağlayan tek hukuk sitesiyiz. Makale göndermek için ‘’+Yazı’’ butonunu, Şiir göndermek için ‘’Forum’’ bölümünden ‘’Edebiyat-Şiir-Felsefe’’ platformunu, Mesleki konularda paylaşımda bulunmak veya forum yazısı göndermek için ‘’Forumlar’’ bölümünü kullanabilirsiniz. Diğer soru ve sorunlarınız için Hakim Mustafa Polat’a özel mesaj atabileceğiniz gibi ”Forumlar” bölümünden ”Site Yöneticileriyle İletişim” platformunu kullanabilirsiniz.

          Şuan bulunmakta olduğunuz bu bölüm yazılı kurallar ile ilgili paylaşımların yapılabileceği forum bölümüdür. Teoriden çok pratiğe yöneliktir. Olması gerekeni mevcut olan yazılı kurallar çerçevesinde ele alır. Adalet gibi soyut kavramlarla ilgilenmez.

  Hakim Mustafa Polat, Kastamonu İdare Mahkemesi Üyesi.

  www.mustafapolat.com.tr

  www.adaletinsesi.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.