zigana tabanca hakkında bilinmesi gerekenler..
zigana sport

Zigana Sport

Bu konuyu şurada paylaş:

Zigana Sport Tabanca

Zigana Sport tabanca ve diğer ürünlerinde kamu görevlilerine ve Adalet Bakanlığı personeli hukuk mesleği mensuplarına yerli silahlarda indirim yapılmaktadır.

Kalibre
9×19 mm.
Ağırlık (Şarjörsüz)
895 gr. (±10 gr.)
Şarjör Ağırlığı (Boş)
96 gr.
Uzunluk/Yükseklik/Genişlik
214 mm/137 mm/36 mm
Namlu Boyu
130 mm.
Tetik Kuvveti (~)
Tek Hareket 2000 gr., Çift Hareket 4500 gr.
Çalışma Sistemi
Yarı Otomatik, Çift Hareket
Nişangah Düzeni
Kare Arpacık, Ayarlanabilir U Gez
Namlu Helisi
Sağ yönlü 6 yiv, set
Emniyet Sistemi
Mandal ve Blok Emniyeti
Şarjör Kapasitesi
15 Adet
Fiyat
2 900TL.
http://www.trabzonsilah.com/tr/zigana-sport-bk

Firmanın ürünleri yüzde yüz yerli malı olup Tisaş firması tarafından Trabzon ilimizde üretilmektedir. Yerli parça ve teknik servis konusunda yüzde yüz garanti vermektedirler. Kullanım olarak namlu ömürleri yüksek ve oldukça hafif silahlar üretmektedirler.

Hakkında Adalet ve Hukuk

Adalet ve Hukuk’in profil fotoğrafı

Gözat

Yerli silah kullanmalıyız...

Yerli silah yabancı silahtan iyidir.

Bu konuyu şurada paylaş:Yerli silah yabancı tabancadan iyidir. Özellikle küçük çaplı kişisel silah veya mühimmat olarak …

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz
SİTE KULLANIM REHBERİ: Sitemiz; Hakim Mustafa POLAT tarafından kurulmuş olup, sadece hukukçuların üye olabileceği; makale, haber, şiir, forum yazısı gönderebileceği, meslektaşlarıyla bilgi alış verişi yapabileceği hukuk sitesidir. Sitemize göndereceğiniz her türlü makale, haber, yazı, şiir ve forum yazısı paylaşımda belirtmeniz ve yöneticiler tarafından uygun görülmesi halinde telif hakkı kapsamında sizin adınıza Digital Millennium Copyright Act Services Ltd. Şti. tarafından ulusal ve uluslararası alanda korunma hakkı kazanacaktır. Adaletin sesi olarak üyelerimize telif hakkı koruması sağlayan tek hukuk sitesiyiz. Makale göndermek için yukarıdaki ‘’Yeni’’ butonunu, Şiir göndermek için ‘’Forum’’ bölümünden ‘’Edebiyat-Şiir-Felsefe’’ platformunu, Mesleki konularda paylaşımda bulunmak veya forum yazısı göndermek için ‘’Forumlar’’ bölümünü kullanabilirsiniz. Diğer soru ve sorunlarınız için Hakim Mustafa Polat’a özel mesaj atabileceğiniz gibi ''Forumlar'' bölümünden ''Site Yöneticileriyle İletişim'' platformunu kullanabilirsiniz.
+