Sarsılmaz Kılınç 2000. Yüzde yüz yerli ve milli olarak üretilmiş bir silah olup, kalite olarak yabancı muadillerinden çok önde bir silah..
Sarsılmaz Kılınç 2000...

Sarsılmaz Kılınç 2000

Bu konuyu şurada paylaş:

Sarsılmaz Kılınç 2000

Sarsılmaz Kılınç 2000 silah tanıtımı

ÜRÜN ADI KILINÇ 2000 LIGHT
KALİBRE 9×19 mm
ÇALIŞMA MEKANİZMASI SA / DA
KAPASİTE 15+1 / 17+1
NAMLU BOYU 4.5″ – 116 mm
TOPLAM BOY 8.0″ – 203 mm
TOPLAM YÜKSEKLİK 5.5″ – 140 mm
TOPLAM GENİŞLİK 1.4″- 38 mm
AĞIRLIK 35.6 oz – 1010 gr
9 MM (PAR) SARSILMAZ K-2000 LIGHT İşlemeli Altın 15+1 4.600,00
9 MM (PAR) SARSILMAZ K-2000 LIGHT Stainless Steel Mat 15+1 3.450,00
9 MM (PAR) SARSILMAZ K-2000 LIGHT Stainless Steel Parlak 15+1 3.600,00
9 MM (PAR) SARSILMAZ K-2000 LIGHT Stainless Steel Mat İşl. 15+1 3.700,00
9 MM (PAR) SARSILMAZ K-2000 LIGHT Siyah 15+1 2.850,00

http://www.sarsilmaz.com/tr/katalog/urun/KILINC-2000-LIGHT/4/16

Kamu görevlilerine ve Adalet Bakanlığı personeli hukuk mesleği mensuplarına yerli silahlarda indirim yapılmaktadır.

Neden yerli silah kullanmalıyız…

.         Özellikle küçük çaplı kişisel silah veya mühimmat olarak yabancı markalar tercih ediyor ve üstüne de binlerce lira vermişseniz, yabancı ülkelerin sık sık uyguladıkları ambargolar nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz. Ambargo olmasa bile yedek parça bulamayabilir, tamir için bile aylar hatta yıllar boyunca beklemek zorunda kalabilirsiniz. Oysa günümüz teknolojisiyle imal edilen Türk malı silahlar, dünya standartlarını çoktan aşmış durumda. Hatta ülkemizde imal edilen silahlar hem fiyat olarak daha uygun, hemde dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmekte. Türk malı silah kullanıyorsanız yedek parça ve teknik destek olarak bir kaç gün içinde yardım alabilir, hemen ihtiyacınızı karşılayabilir, mağdur edilmezsiniz. E tabi yabancı silahlara binlerce lira verip mağdur edilmek hoşunuza gidiyorsa o ayrı.

.       Bilindiği üzere fiyat, kalite, teknik servis, yedek parça buluma kolaylığı gibi nedenlerle Türk malı tabanca kullanmak daha makul bir çözüm. Çünkü yabancı menşeli bazı silahlara yabancı ülkeler tarafından zaman zaman ambargo uygulandığı, teknik servis ve yedek parça bulmak neredeyse imkansız hale gelebilmektedir. Hele Avrupa ile olan ilişkiler düşünüldüğünde daha şimdiden yabancı menşeli silahlara ambargo uygulanmaya başlandı. Ambargo uygulanan silahların başında Avusturya ve Alman yapımı silahlar başı çekiyor. Bu ülkelerin ürettiği ve Türkiye’ye ihraç edilen silah sahiplerini zor günler bekliyor.

Hakkında Adalet ve Hukuk

Adalet ve Hukuk’in profil fotoğrafı

Gözat

Yerli silah kullanmalıyız...

Yerli silah yabancı silahtan iyidir.

Bu konuyu şurada paylaş:Yerli silah yabancı tabancadan iyidir. Özellikle küçük çaplı kişisel silah veya mühimmat olarak …

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz
SİTE KULLANIM REHBERİ: Sitemiz; Hakim Mustafa POLAT tarafından kurulmuş olup, sadece hukukçuların üye olabileceği; makale, haber, şiir, forum yazısı gönderebileceği, meslektaşlarıyla bilgi alış verişi yapabileceği hukuk sitesidir. Sitemize göndereceğiniz her türlü makale, haber, yazı, şiir ve forum yazısı paylaşımda belirtmeniz ve yöneticiler tarafından uygun görülmesi halinde telif hakkı kapsamında sizin adınıza Digital Millennium Copyright Act Services Ltd. Şti. tarafından ulusal ve uluslararası alanda korunma hakkı kazanacaktır. Adaletin sesi olarak üyelerimize telif hakkı koruması sağlayan tek hukuk sitesiyiz. Makale göndermek için yukarıdaki ‘’Yeni’’ butonunu, Şiir göndermek için ‘’Forum’’ bölümünden ‘’Edebiyat-Şiir-Felsefe’’ platformunu, Mesleki konularda paylaşımda bulunmak veya forum yazısı göndermek için ‘’Forumlar’’ bölümünü kullanabilirsiniz. Diğer soru ve sorunlarınız için Hakim Mustafa Polat’a özel mesaj atabileceğiniz gibi ''Forumlar'' bölümünden ''Site Yöneticileriyle İletişim'' platformunu kullanabilirsiniz.
+