Canik Tp9 Sf Elite tabanca tanıtımı..
Canik Tp9 Sf Elite...

Canik Tp9 Sf Elite

Bu konuyu şurada paylaş:

Canik Tp9 Sf Elite

        Canik Tp9 ürünlerinde kamu görevlilerine ve Adalet Bakanlığı personeli hukuk mesleği mensuplarına yerli silahlarda indirim yapılmaktadır.

Canik Tp9 Sf Elite tanıtımı:

ÜRÜN ADI CANİK TP9 SF ELİTE
KALİBRE 9×19 mm
KAPASİTE 15+1
NAMLU BOYU 4.19″ – 106 mm
TOPLAM BOY 7.28″ – 185 mm
TOPLAM YÜKSEKLİK 5.2″ – 134 mm
TOPLAM GENİŞLİK 1.4″- 37 mm
AĞIRLIK 1.57 ibs – 800 gr

http://www.canikarms.com/series/tp-serisi/tp9-sf-elite

Ayrıca ayrıntılı bilgi için bkz.: https://www.adaletinsesi.com/haberler/son-dakika/tabanca-karsilastirmasi.html

        Firmanın ürünleri yüzde yüz yerli malı olup Samsun Yurt Savunma Sanayi firması tarafından Samsun ilimizde üretilmektedir. Yerli parça ve teknik servis konusunda yüzde yüz garanti vermektedirler. Kullanım olarak namlu ömürleri yüksek ve oldukça hafif silahlar üretmektedirler.

        Özellikle küçük çaplı kişisel silah veya mühimmat olarak yabancı markalar tercih ediyor ve üstüne de binlerce lira vermişseniz, yabancı ülkelerin sık sık uyguladıkları ambargolar nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz. Ambargo olmasa bile yedek parça bulamayabilir, tamir için bile aylar hatta yıllar boyunca beklemek zorunda kalabilirsiniz. Oysa günümüz teknolojisiyle imal edilen Türk malı silahlar, dünya standartlarını çoktan aşmış durumda. Hatta ülkemizde imal edilen silahlar hem fiyat olarak daha uygun, hemde dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmekte. Türk malı silah kullanıyorsanız yedek parça ve teknik destek olarak bir kaç gün içinde yardım alabilir, hemen ihtiyacınızı karşılayabilir, mağdur edilmezsiniz. E tabi yabancı silahlara binlerce lira verip mağdur edilmek hoşunuza gidiyorsa o ayrı.

        Bilindiği üzere fiyat, kalite, teknik servis, yedek parça buluma kolaylığı gibi nedenlerle Türk malı tabanca kullanmak daha makul bir çözüm. Çünkü yabancı menşeli bazı silahlara yabancı ülkeler tarafından zaman zaman ambargo uygulandığı, teknik servis ve yedek parça bulmak neredeyse imkansız hale gelebilmektedir. Hele Avrupa ile olan ilişkiler düşünüldüğünde daha şimdiden yabancı menşeli silahlara ambargo uygulanmaya başlandı. Ambargo uygulanan silahların başında Avusturya ve Alman yapımı silahlar başı çekiyor. Bu ülkelerin ürettiği ve Türkiye’ye ihraç edilen silah sahiplerini zor günler bekliyor.

Canik 55 TP9 SF ELİTE S görücüye çıktı

        Silahın S modelide piyasaya sürülmüş durumda. S modelinde elitten farklı olarak tetik emniyeti bulunmaktadır.

TP9 SF ELİTE S modeli
TP9 SF ELİTE S modeli

Hakkında Adalet ve Hukuk

Gözat

Bayan tabancası yoktur. Bayanlara uygun tabanca vardır. Tabanca Bayanların el ve vücut yapısına uygun olmalıdır...

Bayan tabancası el ve vücut yapısına uygun olmalıdır…

Bu konuyu şurada paylaş:Bayan tabancası yoktur. Bayanlara uygun tabanca vardır.         Bayan …

Bir Cevap Yazın