Adalet nedir?

Ana Sayfa Forumlar Adalet Adalet nedir?

Bu konuyu şurada paylaş:

Etiket: ,

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Hakim Mustafa POLAT tarafından 7 ay 3 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2228

  Adalet demek, doğruyu yanlıştan ayıra bilmek demektir.

  Adalet olması gerekendir.

  Adalet in Sesi Sitesi
  Adaletin Sesi Sitesi

          Adaletin Sesi demek; Akademisyen, Ara bulucu, Avukat, Bilirkişi, Bürokrat, Emekli Hukukçu, Hakim, Hukuk Öğrencisi, Katip, Noter, Savcı ve Stj. Hukukçular arası mesleki dayanışma ve yardımlaşmayı sağlayabilecek şekilde dizayn edilmiş, son teknoloji hızlı bir alt yapıyla oluşturulmuştur. Üyelik oldukça kolay olup kayıt ol linkinden gerçekleştirilebilir.

          Sitemiz; Hakim Mustafa POLAT tarafından kurulmuş olup, sadece hukukçuların üye olabileceği; makale, haber, şiir, forum yazısı gönderebileceği, meslektaşlarıyla bilgi alış verişi yapabileceği, Türkiye’nin en hızlı ve en güncel hukuk sitesidir.

          Sitemiz Fast Cache (Hızlı Dolaşım) özelliğiyle birlikte, HTTPS (Güvenli Bağlantı) protokolüne sahip olup göndereceğiniz her türlü makale, haber, yazı, şiir ve forum yazısı paylaşımda belirtmeniz ve yöneticiler tarafından uygun görülmesi halinde telif hakkı kapsamında sizin adınıza Digital Millennium Copyright Act Services Ltd. Şti. tarafından ulusal ve uluslararası alanda korunma hakkı kazanacaktır. Adaletin sesi olarak üyelerimize telif hakkı koruması sağlayan tek hukuk sitesiyiz. Makale göndermek için ‘’+Yazı’’ butonunu, Şiir göndermek için ‘’Forum’’ bölümünden ‘’Edebiyat-Şiir-Felsefe’’ platformunu, Mesleki konularda paylaşımda bulunmak veya forum yazısı göndermek için ‘’Forumlar’’ bölümünü kullanabilirsiniz. Diğer soru ve sorunlarınız için Hakim Mustafa Polat’a özel mesaj atabileceğiniz gibi ”Forumlar” bölümünden ”Site Yöneticileriyle İletişim” platformunu kullanabilirsiniz.

          Şuan bulunmakta olduğunuz bu bölüm adaletle ilgili paylaşımların yapılabileceği forum bölümüdür. Teoriden çok pratiğe yöneliktir. Hukukun ne olduğuyla değil, ne olması gerektiğiyle ilgilenir.

  Hakim Mustafa Polat, Kastamonu İdare Mahkemesi Üyesi.

  www.mustafapolat.com.tr

  www.adaletinsesi.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.